ALTERIDA JESTEŚMY DLA CIEBIE!

Przychodnia lekarza rodzinnego ALTERIDA – profesjonalna opieka medyczna 

dla Ciebie i Twoich Bliskich.

Poradnia lekarza rodzinnego ALTERIDA to miejsce, w którym uzyskasz kompleksową opiekę medyczną i profesjonalnej i życzliwejGabinety prywatne atmosferze. Działamy na poznańskim rynku medycznym od 2007r., służąc pomocą pacjentom z takich miast jak POZNAŃ, SWARZĘDZ i okolice. 

Nasza oferta obejmuje zarówno podstawową opiekę medyczną, jak i konsultacje specjalistyczne.

Lekarz rodzinny w Poznaniu.

Przychodnia ALTERIDA mieści się przy ul. Haliny 14 (Poznań-Antoninek) – lokalizacja ta, pozwala na dogodny dojazd do centrum Poznania, a także okolicznych miast. Jedną z gałęzi naszej działalności jest zapewnienie pacjentom wygodnego i szybkiego dostępu do profesjonalnych usług z zakresu podstawowej opieki medycznej jak np. lekarz pierwszego kontaktu czy punkt szczepień.

Świadczymy usługi zarówno w ramach umowy z NFZ, jak i poza nią. Podstawowa opieka medyczna obejmuje dostęp do pediatry, internisty, wsparcie lekarza rodzinnego na NFZ lub prywatnie. Dowiedz się więcej na temat możliwości skorzystania z naszych usług – zapraszamy do kontaktu.

Przychodnia lekarza rodzinnego – specjalistyczne konsultacje.

Poradnia ALTERIDA to nie tylko lekarz rodzinny i dostęp do podstawowych świadczeń. To także szeroka gama specjalistów takich jak KARDIOLOG, OKULISTA, LARYNGOLOG czy GINEKOLOG. Zapraszamy na konsultacje u doświadczonych ekspertów, w ramach NFZ lub prywatnie.

Profesjonalna diagnostyka Poznań.

Przychodnia lekarza rodzinnego ALTERIDA oprócz podstawowej opieki medycznej i specjalistycznych konsultacji gwarantuje także dostęp do wieli nowoczesnych badań diagnostycznych, dzięki którym możliwe jest szybkie i trafne postawienie diagnozy, a następnie sprawne rozpoczęcie leczenia.

Wykonasz u nasz m.in. podstawowe i rozszerzone badania laboratoryjne, RTG zębów, test pola widzenia, a także badania jak EEG, EKG, USG, czy echo serca

Poradnia lekarza rodzinnego – postaw na doświadczenie i dobrą atmosferę!

W naszej przychodni czeka na Ciebie grono wykwalifikowanych, doświadczonych i stale poszerzających swoją wiedzę specjalistów. Profesjonalizm to jednak nie wszystko – ogromną wagę przywiązujemy do poczucia Twojego komfortu. Indywidualne podejście, jasna komunikacja i życzliwa atmosfera pozwalają poczuć się bezpiecznie, co zdecydowanie sprzyja skutecznej terapii. 

Wyróżnia nas holistyczne podejście, możliwe dzięki ścisłej współpracy całego personelu medycznego. Sprawna komunikacja na wszystkich etapach leczenia – od pierwszego kontaktu, przez ustalenie diagnozy, aż do podjęcia terapii – okazuje się kluczowa dla efektów zdrowotnych i dobrego samopoczucia każdego pacjenta.

Zapoznaj się z ofertą podstawowej opieki medycznej oraz konsultacji specjalistycznych. Znajdziesz u nas także usługi z zakresu MEDYCYNY PRACY i MEDYCYNY PODRÓŻY, jak również program szczepień ochronnych i szczepień dla podróżujących.

Jeśli masz jakieś pytania  NAPISZ DO NAS! Jesteśmy dla Ciebie – chętni by pomóc.

Bądź na bieżąco! Dołącz do nas – FACEBOOK i INSTAGRAM – 
Piszemy o tym co ważne, inspirujemy, podpowiadamy! Na zdrowie! – BLOG – 

 

Close Menu

Call Now ButtonREJESTRACJA