KARDIOLOG - DOROŚLI

lek. med. Jan Ciborowski

specjalista chorób wewnętrznych,
specjalista kardiologiilek. med. Tomasz Łuczak

specjalista chorób wewnętrznych,
specjalista angiologii,
specjalista kardiologii (w trakcie)Usługi medyczne poza umową Z NFZ -odpłatnie
Rejestracja tel. 61 61 07 222 w. 2

Specjalizujemy się w leczeniu następujących chorób:

W ramach diagnostyki wykonujemy badania :

Współpraca kardiologa z lekarzami poradni specjalistycznych – umożliwia poszerzenie diagnostyki i holistyczne spojrzenie na pacjenta :

Kardiolog prywatnie — w trosce o Twoje serce

Kardiologia to w dobie chorób cywilizacyjnych jedna z kluczowych gałęzi medycyny. Schorzenia dotyczące serca i układu krążenia są wyjątkowo niebezpieczne i podstępne, dlatego warto zatroszczyć się o właściwą profilaktykę. W naszej przychodni ALTERIDA oferujemy konsultacje kardiologiczne na najwyższym poziomie, a także dostęp do szerokiej gamy badań diagnostycznych. Nie czekaj, zadbaj o swoje serce!

Wizyta u kardiologa — Poznań i okolice

Poradnia ALTERIDA zaprasza na konsultacje kardiologiczne dla osób dorosłych, świadczone poza umową z NFZ. Do Twojej dyspozycji pozostają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści, wyróżniający się holistycznym podejściem do pacjenta i umiejętnością stworzenia komfortowej atmosfery.

Nasza przychodnia mieści się przy ulicy Haliny 14 (Poznań-Antoninek), pozwalając na wygodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i z pobliskich miast i miejscowości. Zarejestruj się na wizytę za pomocą numeru telefonu stworzonego z myślą o pacjentach korzystających z usług medycznych świadczonych odpłatnie.

Kardiolog prywatnie — specjalistyczne konsultacje

Oferujemy fachowe konsultacje specjalistów z zakresu kardiologii, obejmujące diagnozę, ustalenie planu leczenia, konsultowanie wyników badań diagnostycznych, a także poradnictwo w obrębie profilaktyki.

W naszej przychodni uzyskasz wsparcie kardiologa w przypadku wrodzonych i nabytych chorób serca, a także schorzeń układu krążenia. Zajmujemy się takimi przypadkami jak np. niewydolność serca, choroba niedokrwienna serca, nadciśnienie tętnicze, zwężenie tętnic, kardiomiopatie, leczenie po zawale czy infekcyjne zapalenie wsierdzia.

Kardiolog — doradztwo w zakresie profilaktyki

Choroby serca i układu krążenia w dużej mierze należą do schorzeń cywilizacyjnych. Masz więc znaczący wpływ na to, czy rozwiną się u Ciebie — możesz zmienić swój tryb życia w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko.

Przychodnia ALTERIDA w ramach konsultacji kardiologa prywatnie zapewnia kompleksowe wsparcie w zakresie profilaktyki chorób serca i układu krążenia. Profilaktyka jest szczególnie ważna w przypadku osób z grupy ryzyka, np. mających w rodzinie osoby cierpiące z powodu wad i chorób serca. Kardiolog udzieli porad odnośnie optymalnej diety, wskazanych ćwiczeń fizycznych czy niewskazanych używek.

Kardiolog — dostępne badania diagnostyczne

Gwarantujemy naszym pacjentom dostęp do szerokiej gamy badań diagnostycznych, niezbędnych przy diagnozowaniu chorób serca i układu krążenia, a także podczas planowania działań profilaktycznych. Pacjenci skorzystać mogą z podstawowych badań jak np. EKG, pomiar ciśnienia tętniczego czy echo serca, jak również z holtera EKG lub RR, pulsoksymetrii bądź RTG klatki piersiowej.

Stawiamy na holistyczne podejście do problemu każdego pacjenta, dlatego w razie potrzeby oferujemy konsultacje ze specjalistami z innych dziedzin np. z endokrynologiem, neurologiem czy dietetykiem. Skontaktuj się z nami — odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w umówieniu wizyty u kardiologa w dogodnym terminie.

Close Menu

OPIEKA_DLA_KOBIET_W_CIĄŻY

BEZPŁATNA POMOC DLA KOBIET W CIĄŻY dotkniętych wojną w UKRAINIE

БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА ВАГІТНИМ ЖІНКАМ, які постраждали від війни в Україні

+48 61 61 07 222

Call Now ButtonREJESTRACJA