Neurolog - dorośli

lek. med. Anna Filipowicz

specjalista neurologii

lek. med. Michał Kołtek

specjalista neurologii

Usługa medyczna poza umową z NFZ – odpłatnie
Rejestracja – tel. 61 61 07 222 w.2

Kiedy umówić się na wizytę do neurologa?
Na przykład, kiedy niepokoją Cię: zawroty głowy, zaburzenia widzenia, uciążliwe bóle głowy, zaburzenia pamięci, drżenia kończyn, utrata czucia w kończynach.

Ponadto, gdy potrzebujesz diagnostyki pod kątem:
Ponadto opieka neurologiczna i leczenie po:

W ramach diagnostyki wykonujemy badania:

Współpraca neurologa z lekarzami poradni specjalistycznych – umożliwia poszerzenie diagnostyki i holistyczne spojrzenie na pacjenta:

Neurolog — Twoje zdrowie w rękach specjalistów

Choroby neurologiczne potrafią prowadzić do trwałego kalectwa lub nawet śmierci, dlatego nie można lekceważyć nawet pozornie błahych objawów ze strony układu nerwowego. Przychodnia ALTERIDA zapewnia konsultacje u doświadczonego neurologa i dostęp do nowoczesnych narzędzi diagnostycznych, dzięki którym możliwe jest szybkie ustalenie i wdrożenie planu leczenia.

Neurolog Poznań

Poszukujesz specjalistycznej opieki neurologicznej na najwyższym poziomie? Skorzystaj z oferty naszej przychodni, zapewniającej dostęp do wysokiej klasy specjalistów, posiadających doświadczenie i odpowiednie podejście do pacjenta. Dbamy nie tylko o sprawną diagnozę i skuteczne leczenie, ale też o pełen komfort chorych — staramy się zapewnić poczucie bezpieczeństwa i życzliwą atmosferę, wspierającą podczas walki z chorobą.

W naszej przychodni przy ul. Haliny 14 (Poznań-Antoninek) oferujemy usługi medyczne poza umową z NFZ. Aby umówić się na prywatną wizytę u neurologa, skontaktuj się z naszą rejestracją — odpowiemy na wszystkie pytania i znajdziemy dogodny termin konsultacji.

Neurolog prywatnie — sprawna diagnoza

Wizyta u neurologa prywatnie pozwoli na spokojne przeprowadzenie szczegółowego wywiadu, uzyskanie odpowiedzi na wiele pytań, zaplanowanie niezbędnych badań diagnostycznych, a następnie konsultację ich wyników i ustalenie planu leczenia. W naszej przychodni wykonasz badania diagnostyczne takie jak USG, EEG i liczne badania laboratoryjne, przeprowadzane przez wykwalifikowaną kadrę.

Objawy chorób neurologicznych mogą być bardzo zróżnicowane. Jeżeli cierpisz z powodu częstych bólów głowy i zawrotów głowy, zaburzeń widzenia i ograniczenia pola widzenia, odczuwasz drętwienie lub mrowienie kończyn, skonsultuj się ze specjalistą. Nie wszystkie objawy muszą świadczyć o wystąpieniu zaburzeń neurologicznych. Jednak choroby układu nerwowego mogą być na tyle poważne, że lepiej nie bagatelizować żadnych sygnałów.

Kompleksowa opieka neurologa

Specjalizujemy się w diagnozie oraz leczeniu takich chorób neurologicznych jak m.in. padaczka, choroba Alzheimera, choroba Parkinsona, stwardnienie rozsiane, guzy mózgu i zmiany naczyniowe w mózgu, urazy układu nerwowego czy miastenia, miotonia i miopatia. Zajmujemy się też takimi problemami jak omdlenia, migreny, zaburzenia snu, choroby kręgosłupa i rwa kulszowa.

Zakres zainteresowania neurologa jest szeroki. Służymy kompleksowym wsparciem osobom, które przeszły udar mózgu czy zapalenie opon mózgowych lub mózgu — stała opieka neurologiczna jest niezbędna dla odzyskania sprawności.

Close Menu

OPIEKA_DLA_KOBIET_W_CIĄŻY

BEZPŁATNA POMOC DLA KOBIET W CIĄŻY dotkniętych wojną w UKRAINIE

БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА ВАГІТНИМ ЖІНКАМ, які постраждали від війни в Україні

+48 61 61 07 222

Call Now ButtonREJESTRACJA