PSYCHOLOG

PSYCHOLOG –

 pomoc w zakresie konsultacji psychologicznych, wsparcia psychologicznego czy interwencji kryzysowej zwłaszcza u osób doświadczających choroby.

 

NASI SPECJALIŚCI

REJESTRACJA 61 61 07 222 wew. 1

 MARTA RYBARCZYK – MARCINIAK

DYPLOMOWANY PSYCHOLOG / PEDAGOG
OSOBY DOROSŁE :

Psychoterapia osób dorosłych – to cykliczne cotygodniowe sesje trwające 45 – 50 minut. Okres trwania terapii jest bardzo indywidualny i może trwać od kilkudziesięciu sesji do kilku lat. Rozpoczyna się trzema sesjami wstępnymi o charakterze diagnostyczno – konsultacyjnym, których celem jest rozpoznanie sytuacji pacjenta i wspólne ustalenie celów oraz form pracy.

DZIECI I MŁODZIEŻ :

Psychoterapia dzieci i młodzieży – to cykliczne cotygodniowe sesje trwające 45- 50 minut, prowadzone w oparciu o współpracę z opiekunami, która jest niezbędna szczególnie w pracy terapeutycznej z dziećmi. Rozpoczyna się spotkaniem konsultacyjnym z opiekunami, podczas którego przeprowadzany jest wstępny wywiad dotyczący trudności dziecka oraz przebiegu jego rozwoju. Następnie odbywa się 3 – 5 spotkań z dzieckiem / nastolatkiem o charakterze diagnostycznym, mających na celu rozpoznanie sytuacji pacjenta oraz zaproponowanie celów oraz form pracy.

Konsultacje dla rodziców – to doraźne zazwyczaj jedno lub kilkurazowe spotkania z rodzicami, mające na celu omówienie trudności wychowawczych, analizę zachowań dziecka, ich zgodności lub niezgodności z normami rozwojowymi oraz zaproponowanie ewentualnej formy pomocy dziecku.

W celu umówienia wizyty należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo. przychodnia@alterida.pl

Close Menu

SZCZEPIENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

MEDYCYNA PODRÓŻY

zobacz więcej TUTAJ 

Call Now ButtonREJESTRACJA