APTECZKA TURYSTYCZNA – czyli jakie leki zabrać w podróż!

APTECZKA TURYSTYCZNA – czyli jakie leki zabrać w podróż!

Zdrowie na końcu świata…i dalej!

Lato zagląda nam już do kalendarza! Wszyscy czekamy z utęsknieniem na wakacje, chwilę oddechu od codzienności. Zaplanowałeś już swój odpoczynek? Jeśli uciekasz na drugi koniec świata, mamy dla Ciebie kilka cennych wskazówek. 

Planując podróż w egzotyczne części świata, mi.n. TAJLANDIA / AMERYKA POŁUDNIOWA / AFRYKA / JAPONIA, nie zapomnij o profilaktyce chorób zakaźnych dla siebie i swoich bliskich. 

 

Pierwszym etapem takiej profilaktyki jest KONSULTACJA Z LEKARZEM MEDYCYNY PODRÓŻY. W naszej przychodni w prosty sposób umówisz wizytę w ramach CERTYFIKOWANEGO CENTRUM MEDYCYNY PODRÓŻY.

Podczas konsultacji ( najlepiej 6-8 tygodni przed planowanym wyjazdem) lekarz specjalista przedstawi Tobie plan SZCZEPIEŃ przeciwko chorobom zakaźnym – to drugi etap PROFILAKTYKI. 

Szczegóły konsultacji i szczepień znajdziesz TUTAJ

 

W trosce o Twoje zdrowie podczas wymarzonych wakacji, podpowiadamy również, jak skompletować APTECZKĘ TURYSTYCZNĄ. Jakie leki i artykuły medyczne są niezbędne, aby zapewnić sobie zdrowie i komfort podczas podróżowania.

 

Meksyk, Indie, Japonia… a może Tajlandia? Egzotyczne kierunki podróży to nie lada przygoda! Podpowiadamy, co zrobić aby była bezpieczna dla Twojego zdrowia.

Poniżej zamieszczamy PLIK do pobrania. POBIERZ NA SWÓJ KOMPUTER i WYDRUKUJ 

apteczka-turystyczna_ALTERIDA_POZNAN_medycyna_podrozy    Pobierz

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące SZCZEPIEŃ DLA PODRÓŻUJĄCYCH, opieki medycznej przed wyjazdem lub leków niezbędnych podczas wakacji – zachęcamy do kontaktu z naszą przychodnią

telefon 61 61 07 222 wew. 1

poniedziałek – piątek

8:00 – 20:00

Close Menu

SZCZEPIENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

MEDYCYNA PODRÓŻY

zobacz więcej TUTAJ 

Call Now ButtonREJESTRACJA