Witamy w Przychodni Lekarza Rodzinnego Alterida

Przychodnia Lekarza Rodzinnego ALTERIDA działa na rynku medycznym od 2007r. Przychodnia znajduje się w Poznaniu – Antoninek ul. Haliny 14. W oparciu o umowę z NFZ oferujemy pacjentom opiekę medyczną w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej ( internista, pediatra ) oraz konsultacje lekarskie specjalistyczne.

Świadczymy także usługi medyczne poza umową z NFZ.
Wzajemna współpraca specjalistów i lekarzy podstawowej opieki medycznej umożliwia szybkie poszerzenie diagnostyki i holistyczne spojrzenie na pacjenta.
Dostęp do pełnego panelu badań diagnostycznych pozwala skrócić czas niezbędny do postawienia diagnozy i wdrożenia właściwego leczenia.
Naszą myślą przewodnią jest nie tylko leczenie, ale także propagowanie zdrowego stylu życia i profilaktyki wielu schorzeń.
Zwracamy szczególną uwagę na miłą i życzliwą atmosferę w kontaktach z pacjentami.
Służymy fachową radą i pomocą w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych.

ZAPRASZAMY!
Zespół Przychodni Alterida

Close Menu

UWAGA!

W związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

w poradni POZ do odwołania wprowadza się następujące zasady:

– pacjenci POZ powinni unikać osobistych wizyt w poradni
we wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją
recepty prosimy zamawiać telefonicznie, osoby, które zamówiły recepty      telefonicznie otrzymują kod umożliwiających ich realizację
osoby wymagające konsultacji z lekarzem POZ zostaną umówione na teleporadę przez telefon podczas, której lekarz zadecyduje o konieczności wizyty w poradni.

Wprowadzenie powyższych zasad jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz ciągłego funkcjonowania poradni.

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19,stosując się do zaleceń Centrali NFZ Poradnia Alterida czasowo zawiesza  udzielania świadczeń ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz usług prywatnych:

-w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją pod numerem  616107222 wew. 2

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo i zdrowie informujemy, że  aktualnie  nie realizujemy badań medycyny pracy oraz psychotestów.

Szanowni Państwo, punkt pobrań  Diagnostyki został zamknięty  – do odwołania!

Informujemy, że realizowane będą tylko zlecenia bieżące, określone przez lekarza jako pilne. Kwalifikacji dokonuje lekarz  podczas Teleporady.

 

×
×

Koszyk