Psycholog

Mgr Ewa Majerowicz

Usługi medyczne poza umową z NFZ – odpłatnie

OSOBY DOROSŁE :
  • konsultacja psychologiczna indywidualna oraz pary
  • konsultacja seksuologiczna
  • diagnoza psychologiczna
  • psychoterapia indywidualna

Psychoterapia osób dorosłych – to cykliczne cotygodniowe sesje trwające 45 – 50 minut. Okres trwania terapii jest bardzo indywidualny i może trwać od kilkudziesięciu sesji do kilku lat. Rozpoczyna się trzema sesjami wstępnymi o charakterze diagnostyczno – konsultacyjnym, których celem jest rozpoznanie sytuacji pacjenta i wspólne ustalenie celów oraz form pracy.

DZIECI I MŁODZIEŻ :
  • konsultacje dla rodziców
  • diagnoza psychologiczna dziecka
  • diagnoza seksuologiczna dziecka
  • psychoterapia indywidualna dziecka

Psychoterapia dzieci i młodzieży – to cykliczne cotygodniowe sesje trwające 45- 50 minut, prowadzone w oparciu o współpracę z opiekunami, która jest niezbędna szczególnie w pracy terapeutycznej z dziećmi. Rozpoczyna się spotkaniem konsultacyjnym z opiekunami, podczas którego przeprowadzany jest wstępny wywiad dotyczący trudności dziecka oraz przebiegu jego rozwoju. Następnie odbywa się 3 – 5 spotkań z dzieckiem / nastolatkiem o charakterze diagnostycznym, mających na celu rozpoznanie sytuacji pacjenta oraz zaproponowanie celów oraz form pracy.

Konsultacje dla rodziców – to doraźne zazwyczaj jedno lub kilkurazowe spotkania z rodzicami, mające na celu omówienie trudności wychowawczych, analizę zachowań dziecka, ich zgodności lub niezgodności z normami rozwojowymi oraz zaproponowanie ewentualnej formy pomocy dziecku.

Cennik:
– konsultacja wstępna – 120 zł
– psychoterapia – 100 zł

W celu umówienia wizyty należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo.

Close Menu

Alterida poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Rejestratorka, asystentka medyczna.
Pożądane umiejętności i predyspozycje: chęć pracy z ludźmi i wśród ludzi, doświadczenie w obsłudze klienta, kreatywność oraz energia w działaniu, cierpliwość i optymizm w życiu codziennym, bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu, dyspozycyjność. Gwarantujemy zatrudnienie na umowę o pracę na bardzo dobrych warunkach w przyjaznej atmosferze. CV należy składać osobiście w siedzibie poradni lub drogą mailową: biuro@alterida.pl

×
×

Koszyk