Fizjoterapia

Ania Chałupka

Dyplomowany terapeuta metody PNF (IPNF)

Usługi medyczne poza umową z NFZ odpłatnie
Rejestracja – tel. 61 61 07 222 w. 1

Drodzy Rodzice zapraszamy wszystkie dzieci od urodzenia do 1 roku życia,
podlegające opiece przychodnia Alterida na bezpłatną konsultację fizjoterapeutyczną.

W czasie konsultacji fizjoterapeutka bada i ocenia rozwój dziecka oraz przekazuje podstawowe informacje dotyczące pielęgnacji dziecka.

Rehabilitacja dzieci…
W naszym gabinecie w przyjaznej i miłej atmosferze fizjoterapeutka zbada rozwój psychoruchowy dziecka, udzieli dokładnego instruktażu i pokazu ćwiczeń, a także udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości rodziców.
Regularne spotkania z dzieckiem pozwolą na stymulowanie i kontrolowanie rozwoju psychoruchowego dziecka, pokonywania kolejnych kamieni milowych w rozwoju oraz wzbogacenie zasobu zabaw i wszechstronnej stymulacji dziecka. Rehabilitacja odbywa się w dużej mierze poprzez zabawę z wykorzystaniem metody NDT Bobath i Integracji Sensorycznej.

Naszą opieką obejmujemy :

  • dzieci przedwcześnie urodzone
  • dzieci z zaburzeniami rozwojowymi i wadami neurologicznymi, genetycznymi
  • dzieci z zaburzeniami napięcia mięśniowego
  • dzieci z asymetrią ułożeniową
  • dzieci z dysplazją stawów biodrowych
  • dzieci z zaburzeniami sensorycznymi i posturalno – mięśniowymi
  • dzieci z wadami postawy

Pracujemy szeroko uznaną i dobrze akceptowaną przez dzieci Metodą NDT Bobath oraz Integracją Sensoryczną. Obie metody wzbogacane są o terapie manualną oraz metodę PNF.

Close Menu

UWAGA!

W związku z zapobieganiem przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

w poradni POZ do odwołania wprowadza się następujące zasady:

– pacjenci POZ powinni unikać osobistych wizyt w poradni
we wszystkich sprawach prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją
recepty prosimy zamawiać telefonicznie, osoby, które zamówiły recepty      telefonicznie otrzymują kod umożliwiających ich realizację
osoby wymagające konsultacji z lekarzem POZ zostaną umówione na teleporadę przez telefon podczas, której lekarz zadecyduje o konieczności wizyty w poradni.

Wprowadzenie powyższych zasad jest niezbędne dla zapewnienia bezpieczeństwa wszystkich pacjentów oraz ciągłego funkcjonowania poradni.

W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COViD-19,stosując się do zaleceń Centrali NFZ Poradnia Alterida czasowo zawiesza  udzielania świadczeń ambulatoryjnej opieki zdrowotnej oraz usług prywatnych:

-w sprawach pilnych prosimy o kontakt telefoniczny z rejestracją pod numerem  616107222 wew. 2

Mając na uwadze Państwa bezpieczeństwo i zdrowie informujemy, że  aktualnie  nie realizujemy badań medycyny pracy oraz psychotestów.

Szanowni Państwo, punkt pobrań  Diagnostyki został zamknięty  – do odwołania!

Informujemy, że realizowane będą tylko zlecenia bieżące, określone przez lekarza jako pilne. Kwalifikacji dokonuje lekarz  podczas Teleporady.

 

×
×

Koszyk