Endokrynolog - dorośli

dr n.med. Magdalena Wojewoda – Korbelak

specjalista endokrynologii

dr n.med. Magdalena Łapczyńska-Głyda

specjalista endokrynologii, specjalista chorób wewnętrznych

Usługi poza umową z NFZ odpłatnie
Rejestracja – tel 61 61 07 222 w. 2

Jeśli Państwa problemami są :
…to warto skorzystać z konsultacji endokronologicznej
Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu :
Wykonujemy badania diagnostyczne:

Współpraca endokrynologa z lekarzami poradni specjalistycznych – umożliwia poszerzenie diagnostyki i holistyczne spojrzenie na pacjenta :

Endokrynolog — specjalistyczna diagnostyka i leczenie

Zaburzenia pracy układu hormonalnego mogą dawać niespecyficzne objawy, jednocześnie poważnie utrudniając codzienne funkcjonowanie pacjentów. W naszej poradni ALTERIDA oferujemy profesjonalne wsparcie endokrynologa oraz dostęp do specjalistycznych badań, które umożliwią sprawne i precyzyjne postawienie diagnozy.

Endokrynolog Poznań

Poradnia ALTERIDA stawia na holistyczną opiekę, dlatego zapewniamy każdemu pacjentowi dostęp nie tylko do lekarza pierwszego kontaktu, ale też do szerokiej gamy specjalistów z różnych dziedzin. Jeśli interesuje Cię endokrynolog prywatnie, skorzystaj z usług medycznych poza umową z NFZ — w celu umówienia wizyty skontaktuj się z rejestracją.

Znajdujemy się przy ulicy Haliny 14 (osiedle Poznań-Antoninek). Ta dogodna lokalizacja to gwarancja komfortowego dojazdu z centrum miasta, a także z okolic Poznania. Zapraszamy do zapoznania się z kompleksową ofertą i poznania naszych najlepszych specjalistów.

Endokrynolog — ceny i obszar specjalizacji

Ceny wizyty u endokrynologa są bardzo zróżnicowane i uzależnione od wielu czynników. W naszej przychodni skorzystać możesz z usług tego specjalisty w ramach umowy NFZ lub poza nią — odpłatnie. Skontaktuj się z nami, by uzyskać szczegółowe informacje.

Endokrynolog jest specjalistą od chorób układu hormonalnego, a więc zaburzeń związanych ze zbyt dużym lub zbyt małym wydzielaniem hormonów przez gruczoły dokrewne. W ramach tej specjalizacji świadczymy usługi dla pacjentów m.in. z chorobami tarczycy, przysadki, nadnerczy czy przytarczyc. Diagnozujemy i leczymy również przypadki hipoglikemii, uwarunkowanej hormonalnie otyłości, niektórych chorób kości czy hirsutyzmu.

Endokrynolog prywatnie — konsultacje i diagnostyka

Prywatna wizyta u endokrynologa to doskonała okazja do rozwiania wątpliwości dotyczących niepokojących symptomów, które w przypadku schorzeń hormonalnych często bywają niespecyficzne. Należeć do nich mogą m.in. zmęczenie i osłabienie, wahania wagi, zaburzenia miesiączkowania i trudności z zajściem w ciążę lub jej utrzymaniem, zaburzenia nastroju, bóle głowy, wypadanie włosów, uderzenia gorąca bądź nadmierna potliwość. Zaburzenia hormonalne mogą być uwarunkowane genetycznie, wynikać ze stresu czy nieprawidłowej diety — czasem jednak okazują się skutkiem poważnej choroby, nie można ich więc lekceważyć.

Dysponujemy szerokim wachlarzem badań diagnostycznych, które pomogą w sprawnym postawieniu diagnozy i umożliwią szybkie podjęcie dopasowanego do potrzeb leczenia. Możesz skorzystać z wielu badań laboratoryjnych, a także z biopsji tarczycy i USG tarczycy.

Close Menu

OPIEKA_DLA_KOBIET_W_CIĄŻY

BEZPŁATNA POMOC DLA KOBIET W CIĄŻY dotkniętych wojną w UKRAINIE

БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА ВАГІТНИМ ЖІНКАМ, які постраждали від війни в Україні

+48 61 61 07 222

Call Now ButtonREJESTRACJA