Internista

NASI LEKARZE :

Usługi medyczne w ramach umowy z NFZ
Rejestracja – tel. 61 61 07 222 w. 1

Internista to lekarz pierwszego kontaktu dla dorosłych, zajmuje się profilaktyką, diagnostyką i leczeniem, decyduje kiedy pacjent wymaga badań laboratoryjnych czy konsultacji z innym specjalistą. Zajmuje się całym człowiekiem, także jego sferą psychiczną. Musi potrafić słuchać drugiego człowieka, żeby znaleźć lub wykluczyć pierwsze (często subtelne) oznaki choroby i pomóc.

W ramach diagnostyki internistycznej oferujemy badania :

Współpraca internistów z lekarzami poradni specjalistycznych – umożliwia poszerzenie diagnostyki i holistyczne spojrzenie na pacjenta:

Recepta online – Recepta bez wizyty u lekarza!

Recepta online to usługa, dzięki której pacjent ma możliwość zamówienia recepty na leki stosowane przewlekle, bez konieczności odbycia konsultacji lekarskiej, pod warunkiem, że leki te zostały wcześniej zlecone przez lekarza rodzinnego , badź lekarza specjalistę .

W przypadku zalecenia leków przez specjalistę –konieczna jest aktualna informacja o stosowanych lekach / ich dawce .

Jak zamówić receptę?

W naszej przychodni można zamówić receptę online drogą mailową przychodnia@alterida.pl
Na zamówieniu powinny się znaleźć: imię i nazwisko pacjenta, PESEL, oraz wykaz leków, dawka każdego leku z ilością zamawianych opakowań.

Uwaga!

Brak możliwości wypisania recepty dla pacjentów przebywających w szpitalu!

Lekarz internista — umów się do lekarza pierwszego kontaktu

Internista to lekarz pierwszego kontaktu, którego zadaniem jest kompleksowa opieka nad dorosłym pacjentem. W naszej przychodni ALTERIDA dostęp do podstawowej opieki medycznej możliwy jest w ramach umowy z NFZ lub poza nią. Skontaktuj się z nami i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

Internista Poznań i okolice

Dobry internista to lekarz, który okaże się skutecznym wsparciem po zaobserwowaniu pierwszych objawów choroby. Wybierz specjalistę świadczącego usługi niedaleko Twojego miejsca zamieszkania, dzięki czemu zawsze uzyskasz pomoc szybko i w komfortowy dla Ciebie sposób.

Nasza poradnia lekarza rodzinnego ALTERIDA mieści się na ul. Haliny 14 w Poznaniu. Lokalizacja na osiedlu Antoninek zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum miasta, jak i z okolicznych miejscowości. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00. Każdy lekarz internista przyjmujący w naszej placówce posiada odpowiednie kwalifikacje i bogate doświadczenie, dzięki czemu może zapewnić pacjentom w pełni profesjonalne wsparcie. Chcąc umówić internistę NFZ, zadzwoń na numer podany na naszej stronie i dokonaj rejestracji.

Lekarz internista — diagnostyka

Zadaniem internisty jest w dużej mierze dokonywanie wstępnej diagnozy, a także zlecanie przeprowadzenia odpowiednich badań diagnostycznych. W naszej przychodni wykonać możesz szeroki wachlarz badań, takich jak USG, RTG, EKG, spirometria, badanie słuchu i inne. W razie potrzeby lekarz internista zaleca dodatkowe konsultacje u specjalistów, w celu dokładniejszego przyjrzenia się problemowi pacjenta.

Dobry internista — kompleksowe spojrzenie na pacjenta

Internista to pierwsza osoba, do której trafisz, podejrzewając chorobę lub pragnąc uzyskać cenne informacje związane z tematyką zdrowotną. Dlatego lekarz pierwszego kontaktu musi wyróżniać się nie tylko fachową i rozległą wiedzą, ale też indywidualnym podejściem do pacjenta i życzliwością.

Nasi lekarze pierwszego kontaktu to osoby posiadające odpowiednie kompetencje do świadczenia tego rodzaju usług. Wsłuchanie się w potrzeby każdej osoby, prosta i oparta na zaufaniu komunikacja, pełne życzliwości zrozumienie — wszystko to pozwala zatroszczyć się o potrzeby pacjenta w całościowy sposób i poprawić skuteczność leczenia. Zapewniamy nie tylko sprawną diagnozę i dobór odpowiedniej terapii, lecz także rozbudowane programy profilaktyczne, umożliwiające znaczną minimalizację ryzyka wystąpienia wielu chorób i propagowanie zdrowego stylu życia.

Close Menu

SZCZEPIENIA DLA PODRÓŻUJĄCYCH

MEDYCYNA PODRÓŻY

zobacz więcej TUTAJ 

Call Now ButtonREJESTRACJA