Szukaj

Pulmonolog

Nie da się przecenić roli układu oddechowego w ludzkim organizmie. Spróbujmy przez chwilę wstrzymać oddech…. Nie ma wątpliwości – nie da się żyć bez oddychania.

Prawidłowe działanie tego układu jest nam niezbędne nie tylko do prawidłowego funkcjonowania organizmu, ale w ogóle do życia.

Pulmonologia zajmuje się diagnostyką, zapobieganiem, a także leczeniem wszelkich chorób układu oddechowego.

Według obiegowej opinii pulmonolog zajmuje się tylko leczeniem chorób płuc. Nie jest to jednak prawda gdyż w rzeczywistości podchodzi on kompleksowo do leczenia całego układu oddechowego.

Najczęściej odwiedzamy pulmonologa wówczas kiedy dotykają nas poważne schorzenia układu oddechowego, zwłaszcza płuc. Astma oskrzelowa, gruźlica, mukowiscydoza, przewlekła obturacyjna choroba płuc, pylica, rak płuc czy sarkoidoza to choroby układu oddechowego, które nękają pacjentów. Jeśli więc odczuwasz dolegliwości ze strony układu oddechowego nie zastanawiaj się – nasza przychodnia oferuje Ci pomoc specjalisty, który bez wątpienia może ulżyć w Twojej chorobie.

Przyjmujący w naszej placówce pulmonolog pomoże Ci uporać się z problemami układu oddechowego. Dzięki prawidłowo postawionej diagnozie oraz właściwemu leczeniu odzyskasz komfort i prawidłowość funkcjonowania

Poznań - Przychodnia Alterida serdecznie zaprasza na wizytę.

 

Rejestracja: poniedziałek - piątek do 8:00 do 18:00

tel. 61 61 07 222 w.2

  • spirometria

Nasi specjaliści

lek.med Aldona Juchacz

lek.med Aldona Juchacz

godziny przyjęć:

piątek 16:00 - 18:00